Pārbaudīti mazlietoti auto ar garantiju no Eiropas


Atlasīt automašīnu
Rādīt paplašinātu filtru Paslēpt paplašinātu filtru
Meklēt auto
LAIMĒ REĀLAS BALVAS!
Ielādēt vairāk

Mazlietoti Volkswagen auto par lieliskām cenām Carbuzz.lv mājaslapā!

Ja uzskatāt sevi par Volkswagen entuziastu un vēlaties iegādāties lieliskas kvalitātes automašīnu par draudzīgu cenu, tad Carbuzz.lv ir pareizā izvēle. Īsi ieskicēsim, kādi mazlietoti Volkswagen automobiļi ir pieejami mūsu katalogā!

Dažādi mazlietoti un lietoti Volkswagen auto

Vācu automašīnu ražotājs Volkswagen ir viens no vislielākajiem nozarē un automobiļus ražo jau kopš 1937. gada. Gan jauni, gan lietoti Volkswagen auto visā pasaulē ir pazīstami ar to kvalitatīvo un izturīgo uzbūvi un ekonomisko degvielas patēriņu, tādējādi tās ir lieliskas mašīnas, kas kvalitāti eleganti apvieno ar naudas ietaupīšanu.

Atlasot, kādus lietotus un mazlietotus Volkswagen automobiļus iekļaujam plašajā Carbuzz.lv automobiļu klāstā, mēs pieturamies pie šiem pašiem principiem, Mūsu autoplačos Rīgā un Valmierā ir atrodami vairāki lieliski lietoti un mazlietoti Volkswagen auto, kas savstarpēji atšķiras pēc tehniskā apraksta, ražošanas gada, cenas, komplektācijas un citiem aspektiem, taču galvenās priekšrocības – lieliskas kvalitātes uzbūve un ekonomisks degvielas patēriņš – ir kopīgs visām mūsu sarakstā atrodamajām automašīnām.

Mēs ļoti rūpīgi pārbaudām, kādi mazlietoti VW auto nonāk mūsu pircēju īpašumā. Mums ir svarīgi, ka pircējam mašīna uzticami kalpo daudzus gadus, tāpēc katru no mūsu mašīnām pirms pārdošanas rūpīgi pārbaudām ar profesionālas tehniskās diagnostikas palīdzību.

3 lieliskas Volkswagen automašīnas, kuras iespējams atrast Carbuzz.lv autoplacī

1. VW Passat

Lai gan Volkswagen Passat sērija jau kādu laiku vairs netiek turpināta, automašīnas no šīs Volkswagen sērijas tāpat ir iemantojušas labu slavu daudzu auto cienītāju sirdīs. Tās visā pasaulē ir pazīstamas ar plašiem, ērtiem saloniem, jaudīgiem dzinējiem, un draudzīgām cenām. Turklāt tās brauc ļoti līdzeni un maigi uz jebkādas virsmas – pat vissliktākajiem ceļiem! Carbuzz.lv atrodamās Volkswagen Passat automašīnas savstarpēji atšķiras pēc ražošanas gada, tehniskajiem parametriem un komplektācijas, taču visām mūsu autoplacī atrodamajiem Passat auto ir kopīgas augstāk aprakstītās īpašības. 

2. VW Golf

Volkswagen Golf sērijas autmašīnas, iespējams, ir vienas no vispopulārākajām kompaktajām automašīnām pasaulē. Un laba iemesla dēļ – šīs sērijas auto ir aprīkoti ar lieliskiem saloniem, sevišķi ērtām priekšējām sēdvietām un pārsteidzoši ietilpīgiem bagāžniekiem. Šīs mazās automašīnas arī ir ļoti drošas un izturīgas, kā arī viennozīmīgi kalpos vairākus gadus. Carbuzz.lv ir pieejami vairāku gadu Volkswagen Golf auto – atliek tikai ielūkoties mūsu autoplacī!

3. VW Touareg 

Ja esat iecienījis apvidus automašīnas, Carbuzz.lv atrodamie Volkswagen Touareg auto jums neliks vilties. Tie apvieno vislabākās vācu dizaina īpašības – praktiskumu, modernu un elegantu dizainu, inovāciju un izturību – un izskatās lieliski, braucot pat pa vissliktākās kvalitātes ceļiem.

Kā iegādāties automašīnu caur Carbuzz.lv?

Lietoti VW un citas automašīnas Carbuzz.lv katalogā ir pieejamas apskatei gan internetā, gan uz vietas Rīgā, Kojusalas ielā 8, gan Valmierā, Voldemāra Baloža ielā 8. Ja kāda no augstāk uzskaitītajām mašīnām tev interesē un atbilst tavām vajadzībām un vēlmēm, kā arī finansiālajām iespējām, droši aizpildi iegādes pieteikumu. Pieteikumā norādiet savu vārdu, uzvārdu, e-pastu un kopējos ikmēneša ienākumus. Pēc pieteikuma aizsūtīšanas ar tevi sazināsies mūsu klientu speciālists, kas izvērtēs tavu maksātspēju un vadīs turpmāko iegādes procesu!

Mazlietotus Volkswagen un citus auto pie mums ir iespējams iegādāties uzreiz vai līzingā. Lielisks līzinga variants ir operatīvais maksājums. Slēdzot šādu līgumu, nav nepieciešams veikt pirmo iemaksu un visi izdevumi, kas nāk ar līguma slēgšanu, tiek iekļauti ikmēneša maksājumā. Pēc 18 mēnešiem pēc līguma parakstīšanas tev ir iespēja auto samainīt pret citu, pārtraukt līgumu, vai turpināt lietot automašīnu!

Auto tirdzniecība ar daudz un dažādiem bonusiem