Pārbaudīti mazlietoti auto ar garantiju no Eiropas


Atlasīt automašīnu
Rādīt paplašinātu filtru Paslēpt paplašinātu filtru
Meklēt auto
LAIMĒ REĀLAS BALVAS!
Ielādēt vairāk

Lietoti auto no eiropas plašā klāstā

Ja sāc domāt par jauna auto iegādi, mēs varam piedāvāt lētus un pārbaudītus auto. Pie mums ir lietoti auto no Vācijas un citām Eiropas valstīm, un tie ir apskatāmi Rīgā. Kopumā piedāvājam vairāk nekā 100 automašīnas, tāpēc katram ir iespēja atrast sev piemērotu auto.

Iegādājoties auto pie mums, varēsi būt drošs, ka automašīnas ir sagatavotas ceļam. Pirms tās nonāk klientu rokās, automašīnām nepieciešamības gadījumā veicam tehnisko apkopi, lai jaunajam īpašniekam nebūtu jāraizējas par tās stāvokli.

Lietoti auto ir pieejami uz vietas mūsu plačos, taču tos pirms tam ir iespējams apskatīt mūsu mājaslapā. Tādējādi vienkārši varēsi saprast, no kādiem modeļiem izvēlēties, un tad ieplānot apciemojumu pie mums uz vietas.

lietoti auto

Vienkāršs veids, kā ātri atrast sev atbilstošāko automašīnu

Carbuzz.lv mājaslapā ir atrodami vairāk nekā 100 lietoti auto, kuri gaida savus jaunos saimniekus. Lai vieglāk būtu atrast tieši to auto, kuru vēlies, mūsu mājaslapā ir pieejams auto meklēšanas filtrs. Tajā automašīnas var atlasīt pēc vairākiem parametriem, kas samazinās kopējo meklēšanas laiku. Pie tam, katram auto ir pieejams izsmeļošs apraksts par tā komplektāciju. Automašīnas mājaslapā var atlasīt pēc šādiem parametriem:

— markas;
— modeļa;
— ražošanas gada;
— dzinēja tipa;
— dzinēja tilpuma;
— virsbūves tipa;
— pārnesumkārbas;
— cenas.

Ja ar auto iegādi nesteidzies, aicinām ik pa laikam pārbaudīt mūsu mājaslapu, kurā publicējam arī mēneša piedāvājumus. Tajos ir atrodami lietoti auto par izdevīgu cenu.

lietoti auto

Mazlietoti auto ar garantiju

Lietots auto gandrīz vienmēr būs ar savu raksturu – kādu mazu skrambiņu, bukti vai citu nolietojuma pazīmi. Svairīgākais ir tas, ka automašīna ir tehniskā kārtībā un gatava piedalīties satiksmē. Pirms auto nodošanas klientam, mēs automašīnām veicam diagnostiku, kā arī garantējam to, ka jaunajam īpašniekam nebūs jāveic papildu ieguldījumi uzreiz pēc auto iegādes.

Saviem klientiem piedāvājam neparedzētos defektus salabot mūsu partneru autoservisā 10 dienu laikā pēc auto iegādes.

Pie mums lietoti auto ir iegādājami uzreiz, kā arī ir iespējams pieteikties operatīvajam maksājumam. Tas ir izdarāms Carbuzz.lv, izvēloties noskatīto automašīnu.

Piesaki auto operatīvajā maksājumā jau šodien

Ar operatīvā maksājuma palīdzību Tu jau šodien vari tikt pie automašīnas, maksājot mēneša maksu par auto lietošanu, bez pirmās iemaksas. Noslēdzot līgumu, pēc tā minimālā termiņa beigām varēsi izvēlēties turpināt maksāt mēneša maksu par auto izmantošanu, slēgt līgumu vai izvēlēties citu automašīnu.

Tikt pie auto ar operatīvo maksājumu var arī klienti:

— ar zemiem ienākumiem;
— negatīvu ierakstu kredītvēsturē;
— kuri strādā ārzemēs;
— no 20 gadu vecuma.

Carbuzz.lv ir īstā vieta, kur pirkt lietotu auto – pie mums ir atrodamas lietotas automašīnas ar garantiju plašā klāstā – sākot no kompaktās klases pilsētas transporta, līdz lieliem apvidus auto piedzīvojumiem ārpus pilsētas.

Biežāk uzdotie jautājumi par mazlietotu auto iegādi

Kā es varu zināt, ka mājaslapā noskatītais auto vēl ir pieejams?

Automašīnas, kuras ir redzamas mūsu mājaslapā ir pieejamas iegādei. Ja kāda no automašīnām jau ir pārdota, tai nebūs iespējams pieteikties, kā arī uz auto attēla būs redzams uzraksts PĀRDOTS. Lai pilnībā pārliecinātos par auto pieejamību, aicinām ar mums sazināties, izmantojot mājaslapā esošo kontaktinformāciju.

Kā noris automašīnas iegāde operatīvajā maksājumā?

Tas ir ļoti ātrs un vienkāršs process. Mājaslapā izvēlies sevis noskatīto auto un aizpildi pieteikuma anketu. Pēc pieteikuma izskatīšanas Tev tiks sniegta atbilde par operatīvā maksājuma piešķiršanas iespējām. Pēc tam uz vietas pie Carbuzz.lv līgums tiks noformēts stundas laikā.

Izvēloties auto operatīvajā maksājumā, kad es to varu samainīt pret citu auto?

Minimālais līguma termiņš ir gads, tāpēc ar citu auto varēsi braukt 12 mēnešus pēc līguma slēgšanas.

Vai, izvēloties operatīvo maksājumu, man līguma slēgšanas brīdī būs kādas izmaksas?

Nē, izvēloties šo iespēju, visi maksājumi – OCTA polise un CSDD izdevumi – tiek iekļauti mēneša maksā. Turklāt nav nepieciešams veikt arī pirmo iemaksu. Pēc līguma slēgšanas jau varēsi saņemt auto savā rīcībā.

Ko darīt, ja auto pēc pirkšanas rodas tehniskas problēmas?

Saviem klientiem piedāvājam neparedzētos defektus salabot mūsu partneru autoservisā 10 dienu laikā pēc auto iegādes.