Pārbaudīti mazlietoti auto ar garantiju no Eiropas


Atlasīt automašīnu
Rādīt paplašinātu filtru Paslēpt paplašinātu filtru
Meklēt auto

Lieliskas kvalitātes mazlietoti Volvo automobiļi Carbuzz.lv autoplacī

Ja esat iecienījis Volvo automašīnas un vēlaties tādu iegādāties, bet neesat gatavs iztērēt pārlieku daudz naudas, tad Carbuzz.lv ir īstā vieta, kur iepirkties! Mūsu auto klāstā ir pieejami vairāki dažādi lietoti un mazlietoti Volvo spēkrati, kas gaida savus pircējus. Tālāk pastāstīsim par mūsu piedāvājumu!

Pārbaudītu lietotu un mazlietotu Volvo centrs – Carbuzz.lv!

Zviedru auto ražotājs Volvo visā pasaulē ir pazīstams ar vairākām lieliskām iezīmēm. Volvo automašīnas izceļas ar lielisku izturību uz zemes ceļiem un citām neasfaltētām virsmām, izcilām drošības funkcijām, augstu jaudu, ko nodrošina tajās iebūvētie turbokompresori un elegantu zviedru dizainu. Volvo automašīnas var raksturot trijos vārdos – ekonomiskas, elegantas un praktiskas. Mūsu autoplačos Rīgā un Valmierā ir pieejami dažādi mazlietoti un lietoti Volvo, kas savstarpēji atšķiras pēc cenas, tehniskajiem parametriem, ražošanas gadu un citiem aspektiem. 

Carbuzz.lv komanda rūpīgi pārbauda, kādas lietotas Volvo automašīnas pārdot saviem klientiem – katrai automašīnai tiek veikta rūpīga diagnostika. Pārbaudes laikā tiek izvērtēta auto virsbūve, motors, ritošā daļa, ātrumkārba, elektronika, un salons. Varat būt drošs, ka jaunais Volvo jums uzticami kalpos vairākus gadus!

3 populāras Volvo automašīnas, kuras iespējams atrast Carbuzz.lv

Lai sniegtu priekšstatu, kādi mazlietoti un lietoti Volvo auto ir pieejami mūsu autoplacī, šajā sadaļā ieskicēsim konkrētus modeļus, ko varat pie mums iegādāties. Iesakām ieskatīties – iespējams, atradīsiet savu sapņu auto!

1. Volvo V60

Mūsu automašīnu rindās ir pieejami dažādi lietoti un mazlietoti Volvo V60 modeļi, kas ražoti dažādos gados un atšķiras pēc tehniskajiem parametriem, kā arī pēc komplektācijas. Volvo V60 sērijas universālā tipa automašīnas visā pasaulē ir pazīstamas ar to uzticamību, izturību un advancētajām funkcijām. Katra no mūsu automašīnu placī atrodamajām V60 mašīnām ir aprīkota ar tādām noderīgām opcijām kā klimata kontroli, kvalitatīvām CD/MP3 audiosistēmām un citām. 

2. Volvo S80

Ja jums patīk elegantas un modernas automašīnas, tad Carbuzz.lv pieejamie Volvo S80 modeļi būs tieši laikā. Tajos vislabāk izceļas jau iepriekš minētais zviedru auto dizains – tās ir gaumīgas, elegantas un vienlaikus ne pārāk uzkrītošas. Taču dizains šajā gadījumā nav viss, jo šajos modeļos skaists ārējais izskats ir meistarīgi apvienots ar pietiekami ekonomisku degvielas patēriņu, jaudīgiem dīzeļa un benzīna motoriem un dažādām modernām funkcijām!

3. Volvo XC 

Apvidus auto cienītājiem ļoti patiks Volvo XC sērijas automašīnas. Kā jau lieliskam apvidus auto pienākas, tās uzticami ripo gan uz asfaltētiem, gan neasfaltētiem ceļiem. Turklāt, neviens zemes ceļš, lai cik nelīdzens un dubļains tas nebūtu, nespēs nodarīt kaitējumu nevienai no Carbuzz.lv auto placī atrodamajām Volvo XC mašīnām! Kā jau Volvo automašīnām raksturīgi, šīs automašīnas ir ne tikai praktiskas un izturīgas, bet arī ļoti glītas. Pat tālajā 2008. gadā ražota Volvo XC mašīna izskatīsies gana moderni!

 

Ja jūs interesē kādi no šiem Volvo, tos iegādāties ir pavisam vienkārši – izvēlies sev visatbilstošāko un aizpildi pieteikumu, kurā norādi savu vārdu, uzvārdu, e-pastu un kopējos ikmēneša ienākumus. Pēc pieteikuma aizsūtīšanas ar tevi sazināsies mūsu klientu speciālists, kurš izvērtēs tavu maksātspēju un vadīs turpmāko iegādes procesu!

Mazlietoti Volvo ir pieejami arī līzingā. Sevišķi pievilcīgs piedāvājums ir operatīvais maksājums – maksājiet ikmēneša summu par mašīnu, lietojiet to atbildīgi, un pēc minimālā līguma termiņa beigām mašīnu varat nomainīt pret citu, apturēt līgumu vai turpināt izmantot!

Auto tirdzniecība ar daudz un dažādiem bonusiem