Līzings vai ilgtermiņa noma

ar iespēju izpirkt!

Un pirmo iemaksu0%

ARĪ ĀRZEMĒS STRĀDĀJOŠIEM

KREDĪTVĒSTUREI NAV NOZĪMES

Aizpildi pieteikumu un mēs Tev piedāvāsim labāko risinājumu. Saņem atbildi 30 min. laikā.

Operatīvais maksājums – vienkāršs veids, kā tikt pie mazlietota auto

Vai Tev šķiet, ka pienācis laiks nomainīt esošo auto pret citu? Vai varbūt Tu plāno iegādāties savu pirmo automašīnu. Ja mazliet pietrūkst līdzekļu, lai auto nopirktu uzreiz, mēs esam šeit, lai Tev palīdzētu!

Mēs, Carbuzz.lv, saviem klientiem piedāvājam iespēju iegādāties auto uz nomaksu ar izdevīgiem nosacījumiem. Automašīnas iegāde Tev ļaus tikt pie kādas no vairāk nekā 150 automašīnām, kuru varēsi sākt lietot jau uzreiz pēc dokumentu nokārtošanas.

Apskati mūsu mājaslapas piedāvājumus, vai arī sazinies ar mūsu speciālistiem, kuri palīdzēs Tev tikt pie lietotas automašīnas jau šodien!

lietoti auto

Operatīvais maksājums - jauns un ērts auto iegādes veids

Šajos ekonomiski un ģeopolitiski sarezģītajos laikos ir ļoti grūti paredzēt savu finansiālo stāvokli pēc pāris mēnešiem vai pusgada, nemaz nerunājot par ilgāku laika periodu. Plānojot auto iegādi, šis jautājums nomāc daudzus. Automašīna ir vajadzīga, bet ilgtermiņa saistības biedē, ko darīt? Nesatraucies un uzzini vairāk par Carbuzz lielisko piedāvājumu – auto iegāde ar operatīvo maksājumu.

Ja ar auto vēlies braukt jau uzreiz, taču nevēlies maksāt lielu naudas summu, Tev būs piemērots operatīvais maksājums. Tas nozīmē, ka par auto lietošanu Tu veiksi ikmēneša maksājumus. Izvēloties atvērto līgumu, Tev nebūs jāuzņemas ilgtermiņa saistības, kā arī būsi brīvs no jebkādiem papildu izdevumiem.

Izvēloties auto operatīvajā maksājumā varēsi lietot izvēlēto automašīnu līdz minimālā līguma termiņa beigām, un pēc tam izvēlēties kādu no variantiem – izbeigt līgumu, samainīt esošo auto pret citu vai arī pagarināt līgumu un turpināt izmantot auto savām vajadzībām.

Labākais ir tas, ka nav nepieciešama nekāda pirmā iemaksa – auto sāc lietot uzreiz, bet pirmo maksājumu veic tikai pēc mēneša. Mūsu klientiem svarīgi ir tas, ka katru auto iegādes pieteikumu mēs izskatām individuāli, tāpēc pie auto tikt ir iespēja arī tiem, kuru ienākumi ir zemi.

Tiec pie lietotas automašīnas jau šodien

Auto iegādes process ir ļoti vienkāršs. Viss, kas Tev ir jādara, ir jāseko pāris vienkāršiem soļiem:

1. Izvēlies kādu no automašīnām, kas atrodamas mūsu mājaslapas katalogā – pie mums ir pieejami vairāk nekā 150 dažādi lietoti auto uz nomaksu, kuriem pirms pārdošanas veicam diagnostiku;

2. Aizpildi mājaslapā pieejamo anketu, kurā jānorāda Tavs vārds, uzvārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs un ikmēneša ienākumi;

3. Gaidi ziņu no mūsu darbinieka, kurš Tevi informēs, kāds auto iegādes veids Tev būs piemērotākais.

Kad operatīvais maksājums tiek piešķirts, atliek vien nokārtot formulitātes. Līguma noformēšana stundas laikā tiek veikta uz vietas pie Carbuzz.lv. Mēs pārūpēsimies par dokumentu sakārtošanu, kā arī CSDD izdevumi tiks iekļauti mēneša maksā, tāpēc pie auto tiksi jau uzreiz, neuztraucoties par papildu ieguldījumiem.

Ieguvumi, izvēloties Carbuzz.lv

Mums ir svarīgi, ka klienti ir apmierināti ar iegādātajām automašīnām, tāpēc piedāvājam dažādus papildu bonusus un priekšrocības. Auto iegāde nāk komplektā ar OCTA, KASKO, auto reģistrāciju un pilnu bāku. Ja mūsu klienti nav apmierināti ar iegādāto automašīnu, 14 dienu laikā piedāvājam auto atdot atpakaļ vai apmainīt to pret citu.

Operatīvais maksājums Tev sniegs brīvību, neuzņemoties saistības uz vairākiem gadiem, tāpēc, beidzoties līguma termiņam, jau varēsi braukt ar pavisam citu automašīnu. Apskati pie mums pieejamos auto, izmantojot meklētāja filtrus, kas labāk palīdzēs izvēlēties Tev piemērotāko automašīnu.

Ja Tev rodas kādi jautājumi vai neskaidrības par auto iegādes procesu, droši sazinies ar mums jau tagad.

Biežāk uzdotie jautājumi par auto iegādi uz nomaksu

Man nav pastāvīgas darba vietas. Vai varēšu pie jums iegādāties auto?

Jā, pie mums ir iespējams iegādāties auto arī bez darba vietas. Viss ir atkarīgs no Tava kopējā finansiālā stāvokļa, tāpēc katrs pieteikums tiek izskatīts individuāli.

No kurienes nāk Carbuzz.lv autoplačos pieejamās automašīnas?

Automašīnas tiek ievestas no dažādām Eiropas valstīm. Neatkarīgi no valsts, pie mums pieejamajām automašīnām tiek veikta pilna diagnostika, lai pārliecinātos, ka tās ir atbilstošā tehniskā stāvoklī un gatavas ceļam.

Kādi maksājumi man ir jāveic, iegādājoties lietotu auto?

Lietoti auto ir pieejami bez jebkādiem papildu maksājumiem – mēs parūpēsimies par visām auto pārreģistrācijas izmaksām. Mēs pārdodam auto ar operatīvo maksājumu bez pirmās iemaksas, tāpēc nepieciešams veikt vien ikmēneša maksājumus par auto lietošanu.

Vai man būs iespējams iegādāties auto ar sabojātu kredītvēsturi?

Izskatot katru auto iegādes pieteikumu individuāli, varam nodrošināt arī to, ka pie auto tiks arī tie klienti, kuriem ir bijis negatīvs ieraksts kredītvēsturē.

Kā tikt pie auto?

Izvēlies auto
no piedāvājuma
Aizpildi
pieteikumu
Saņem
apstiprinājumu
Tiec pie jauna auto